Reklama
Rekonstrujete či stavíte dům a chcete ušetřit? Nabízíme střešní krytinu za nejnižší ceny. Na stránkách naleznete i přehledné ceníky dalších materiálů: ceník bednění, ceník sádrokartonu a ceník polystyrenu.

Štítkové dveřní kování

Štítkové dveřní kováníDveřní kování zvyšuje pevnost a odolnost výrobku. Kovaná klika vypadá na dveřích daleko estetičtěji a nevšedního vzhledu dosáhnete výběrem originálního designu. Pro štítkové dveřní kování je potřeba znát milimetrovou vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče. Standardní vzdálenosti na štítkové dveřní kování jsou 72 nebo 90 mm, bezpečnostní štítkové dveřní kování má rozteč o velikosti 92 mm. V objednávce se musí udávat rozteč. Dále je třeba vědět, zda je zájem o typ: klika – klika, koule – klika nebo madlo – klika. Ve variantách koule – klika a madlo – klika se rovněž udává strana – levá či pravá.

 

Štítkové dveřní kování je běžně používané pro vnitřní dveře. Štítkové dveřní kování se hodí například na klasické otočné dveře. Vynikne rovněž na celoskleněných dveřích. Vyrábí se z povrchově upravené masivní mosazi a rovněž je k dostání zdravotně nezávadné plastové kování, které vyjde o dost laciněji. Povrchovou úpravu zajišťuje silná vrstva tvrdého laku výborné kvality, čímž je štítkové dveřní kování dostatečně ochráněno. Rozhodnout se můžete pro základní modely, ale i exkluzivní zpracování. Záleží na vašem vkusu, potřebě a rovněž finančních možnostech, protože luxus vyjde pochopitelně dráž.

 


 

Štítové dveřní kováníVýběr povrchu štítkového kování

Na výběr je úprava povrchu matného niklu, matné mosazi, chromu, stříbrného a bronzového eloxu nebo platina – mosaz. Tento druh kování je umístěný na jednom společném štítku – najdete tady kliku i zámek pohromadě. U rozetového kování jsou naopak klika se zámkem od sebe odděleny a mají svůj vlastní štítek kulatého nebo hranatého tvaru.

 

Náš internetový obchod vám garantuje nejlevnější ceny na štítkové dveřní kování a další sortiment. Jsme největší a nejlevnější internetový obchod a rovněž patříme mezi ty, kteří nabízí jenom kvalitní zboží. Odběr zboží není nijak limitován – vyberte si jeden kus nebo desítky a bude vám vyhověno!