Reklama
Rekonstrujete či stavíte dům a chcete ušetřit? Nabízíme střešní krytinu za nejnižší ceny. Na stránkách naleznete i přehledné ceníky dalších materiálů: ceník bednění, ceník sádrokartonu a ceník polystyrenu.

Rozetové dveřní kování

Rozetove dveřní kování

Rádi byste dveře zatraktivnili a dodali jim moderní vzhled? Elegantní dveřní kování dodá vaší místnosti jistou originalitu. Vybírat si můžete z opravdu rozsáhlé nabídky v různých cenových relacích – pamatujte však, že v tomto případě se kvalita od renomovaných výrobců vyplatí a certifikované zboží vás bude těšit dlouhou dobu jak svou funkčností, tak atraktivním vzhledem.

 

Rozetové dveřní kování se týká dělených klik a označují se velkým písmenem „R“ – kulatá rozeta. Čtvercové rozety se označují „HR“ a „S“.

Rozetové dveřní kování se dělí na kliku a části pro klíč. Tento typ kování se dost používá jako vnitřní, především na dveře koupelny nebo na toalety. Rozetové dveřní kování využijete například pro klasické otočné dveře. Velmi lehce se montují pomocí šroubovacího systému a k dostání je mnoho druhů různých povrchových úprav. Většina rozetových klik se připevňuje prošroubováním do celé hloubky v zámku dveří a k tomu je zapotřebí mít uvnitř zámku příslušné otvory.

 

Druhy rozetového kování

Rozetové dveřní kování se dělí na tři druhy – kování pro obyčejný klíč (značení BB), kování s pružinou a WC olivou (WC značení) a kování s pružinou pro cylindrickou vložku (označováno jako PZ).

 

Nové rozetové dveřní kování můžete vybírat v různých materiálech a barvách – snadno k dostání je sortiment z poniklovaného hliníku, eloxu v stříbrné, zlaté, bronzové, přírodní nebo šampáňo barvě, lesklého a broušeného chromu, mosazi, nerezu a mnoha dalších.

 

Obchod, který má uzavřeny smlouvy s renomovanými výrobci z celé Evropy si může dovolit upravit ceny na nejlevnější na českém trhu – my to tak děláme a najdete u nás veškerý sortiment stavebnin za skvělé ceny. Levné rozetové dveřní kování, střešní okna, vodovodní baterie a vše další, nač si jenom vzpomenete při rekonstrukci nebo stavbě vašeho domu. Nakupujte pohodlně z vašeho domova za bezkonkurenční ceny!