Reklama
Rekonstrujete či stavíte dům a chcete ušetřit? Nabízíme střešní krytinu za nejnižší ceny. Na stránkách naleznete i přehledné ceníky dalších materiálů: ceník bednění, ceník sádrokartonu a ceník polystyrenu.

Ozdobné dveřní kování

Ozdobné dveřní kováníStačí jiné dveřní kování a hned se vaše dveře promění k lepšímu! V současné době máte na výběr z celé řady materiálů a rovněž jsou k mání i rozličné povrchové úpravy. Zkusit můžete hliník, nerez, matový nerez, chrom, nitrid titanu, eloxovaný hliník, nikl, bronz a jiné. Záleží zcela na vaší úvaze, pro jaké provedení se s konečnou platností rozhodnete. Samozřejmě, že od renomovaných výrobců získáte certifikované zboží s originálním designem a zárukou, že vám bude sloužit výrazně delší dobu.

 

 

Ozdobné dveřní kování využijete na různé druh otvorů – pro dózický klíč, pro vložku nebo otvor pro WC sadu s vmontovaným klíčkem. Ozdobné dveřní kování seženete v různých geometrických tvarech. Může jít o moderní nebo rustikální typy, které vyzdvihnou buď současný  dům nebo naopak zámecký interiér nebo bránu a vrata.

 

 

 

 

 

 

Luxusní dveřní kování

Luxusni kování na dveře

V tomto směru si můžete dopřát i skutečný luxus – dveře doslova ošperkujete. Ozdobné dveřní kování zahrnuje pozlacené kliky posázené drahokamy. Jedná se o pravé zlato vykládané zářivými krystaly. Není pochyb, že tyto druhy jsou značkou pravého přepychu. Celozlaté nebo pozlacené kliky mohou být posázeny populárními krystalky Swarovski. Seženete i druhy s vsazeným čirým krystalem nebo několika kroužky krystalů v atraktivních barvách – modré, fialové, modrozelené. Ozdobné dveřní kování může být vytvořeno různými tvary a vlisy různě členitých útvarů.  Žádány jsou rovněž historicky laděné kované prvky.

 

V našem internetovém obchodě si vyberete nejen ozdobné dveřní kování, ale i další typy kování na dveře a další rozsáhlý sortiment ze stavebnin. Pořiďte si kvalitní výrobky od prověřeného prodejce – za naše úspěchy hovoří spousta spokojených klientů. Nakupujte nejlevněji v naší republice a vaše zboží máte za několik dní doma. Potřebujete jeden kus nebo hromadu zboží? Žádný počet není překážkou.