Reklama
Rekonstrujete či stavíte dům a chcete ušetřit? Nabízíme střešní krytinu za nejnižší ceny. Na stránkách naleznete i přehledné ceníky dalších materiálů: ceník bednění, ceník sádrokartonu a ceník polystyrenu.

Dveřní kování koule

Dveřní kování kouleDveřní kování zvýší pevnost a odolnost vybraného výrobku, navíc jde i o estetický dojem – chcete mít moderní design na svých dveřích? Neváhejte, trh nabízí nepřeberné množství různého dveřního kování za přijatelné i luxusní ceny. Vždy dbejte na kvalitu výrobků, protože jen tak máte zaručenou vysokou odolnost proti opotřebení. Dveřní kování obsahuje kované kliky, panty, madla, koule a další doplňky.

Výhody dveřního kování – koule

Potřebujete zvýšit bezpečnost vašich domovů? Vyzkoušejte bezpečnostní kování, které se vyrábí v několika variantách klika – klika, madlo – klika, klika – koule. Dveřní kování koule nemusí být jen o ochraně, může jít o běžně využívané kování. Vnější strana s pevnou koulí má své výhody, že se nedá tak snadno otevřít jako klika, což ocení hlavně rodiny s dětmi. K otevření je potřeba klíč. V tomto případě se jedná o pevnou kouli. Dveřní kování koule však zahrnují i typy s otočnými koulemi, které se používají místo kliky. K manipulaci vám zde postačí otáčení na různé strany a k zavření napevno vám z jedné strany poslouží kovový výstupek „knoflík“.

Dveřní kování koule jsou k dispozici v mnoha povrchových úpravách


Může se jednat o odolné povrchy ze zirkonia, inox zirkonia, nerezu, broušeného nebo lesklého chromu. Rovněž seženete lakované povrchy – například satinovaný nikl, leštěnou lakovanou nebo česanou pobronzovanou mosaz. Dveřní kování koule může být i ozdobné – s povrchovou úpravou černým zinkem a různě rýhované a vzorované.

 

U nás seženete dveřní kování koule za skvělé ceny! Dodáme vám zboží v malém i velkém počtu – záleží na vaší potřebě. Garantujeme nejlepší ceny v naší republice a zároveň automaticky nabízíme množstevní slevy při odběru většího počtu zboží. U nás neplatí žádné minimální a maximální odběry, ani jiným způsobem není prodej omezen. Vybírejte podle chuti a užívejte si pohodlného výběru v největším internetovém obchodě.