Reklama
Rekonstrujete či stavíte dům a chcete ušetřit? Nabízíme střešní krytinu za nejnižší ceny. Na stránkách naleznete i přehledné ceníky dalších materiálů: ceník bednění, ceník sádrokartonu a ceník polystyrenu.

Dveřní kování Cobra

kovani-cobra-daliJiž od roku 1991 nabízí společnost Cobra s.r.o. stavební kování a v současnosti náleží mezi firmy s nejrozšířenější nabídkou stavebního a nábytkového kování pod jménem jedné značky. Společnost Cobra vznikla v Praze. Dveřní kování Cobra je proslavené nejen v České republice, ale i v Evropské Unii a dalších zemích.

Dveřní kování Cobra

Zájemce o dveřní kování Cobra překvapí desítky modelů kování a další široká nabídka různých typových provedení. Čekají na vás rozmanité designy s odlišnými povrchovými úpravami a nechybí spoustu doplňků. Dveřní kování Cobra nabízí dostatek produktů v několika designových liniích: interiérové kování, nerezové, kované, hliníkové a ekonomické, bezpečnostní a ochranné a výběhové kování.

 

Interiérové dveřní kování Cobra vybírejte podle několika faktorů: rozteče, typu, povrchu, zámku, provedení nebo podle ceny. Povrchy mají různé provedení – matný nebo lesklý nikl, chrom, mosaz, bronz, titan. Interiérové dveřní kování Cobra seženete v několika druzích – kování na WC, klika – klika, klika – koule, klika – knoflík. Zamykání je umožněno na cylindrickou vložku nebo obyčejný klíč. Údržbu a čištění kování je nejlepší navlhčeným nebo suchým hadrem.

Bezpečnostní a ochranné kování Cobra využijte především na vstupní dveře a na místa, kde potřebujete zvýšenou ochranu. Bytelné zámky jsou přece jenom lepší volbou k ochraně majetku před zloději. Stupeň bezpečnosti se uvádí na „pyramidě“, kde se označuje barvami od základní až po velmi vysoké funkčnosti zabezpečení.

Nákup kování Cobra

Náš internetový obchod garantuje nejpříznivější ceny mezi online obchody v České republice! Máte zájem o levné dveřní kování Cobra? Potom neváhejte s objednávkou, protože my skutečně levní jsme, ale zároveň si zakládáme na kvalitních výrobcích. Spolupracujeme jenom s prověřenými výrobci a autorizovanými prodejci.